7. závod MP a MSR

Tak se to blíží přátelé!

Poslední závod, ale předposlední akce MP a MSR! Tou poslední bude samozřejmě slavnostní ukončení sezóny, teď nás ale čeká poslední závod sezóny 2018.

Po dlouhé době se vracíme na území Slovenska, na dráhu do Trebatic.

Pravda, kolují kolem tohoto okruhu různé řeči, ale vzpomeňme, když se nás tam sešlo i 180, všichni jsme se dokázali srovnat v depu, měli elektřinu a zažili pěkné závody na pěkně namotaném okruhu. My, spolu se správci dráhy, uděláme vše pro zajištění bezpečnosti a pohody na posledním závodu této sezóny. A pomoci k tomu můžete velkou měrou i Vy!!!

Postačí, když se uskromníte se svými karavany a prostorem kolem nich a disciplinovaně postavíte stany pro motokáry tak, aby se nás tam umístilo, co možná nejvíce, protože jak se říká: dobrých lidí se vždycky vejde… a nás už je opravdu hodně. :-)

Pro osobní auta a auta nepotřebná celý víkend je určené parkoviště u tenisových kurtů.

Správci dráhy zajistili (kromě depa u trati), také prostor v areálu místní firmy, kde vznikne další prostor pro depo. Tam to bude probíhat podobně jako na autodromu ve Vysokém Mýtě. Areál firmy bude zpřístupněn ve čtvrtek od 16 hodin a přijíždějící budeme rovnou ukládat v prostoru areálu.

Samotný závodní víkend proběhne jako obvykle, v pátek tréninky, sobota tréninky zakončené kvalifikací a v neděli tři závodní jízdy, které rozhodnou o tom, kdo si odveze poslední poháry letošní sezóny…

Těšíme se na Vás a věříme, že si to společně užijeme :-)

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.