Pozvánka na 1. závod MP a MSR

Pěknou předzávodní středu Vám přejeme!

Neobvykle pozdě píšeme pozvánku na první závod sezóny MP a MSR ve Vysokém Mýtě, který se jede o tomto víkendu 13. -15. 4. 2018, takže věříme, že jsou všechny motokáry nachystány, že už se všichni těšíte, až do nich usednete, také na setkání se svými přáteli a s námi v depu.

Na prvním závodě nás čeká pár otazníků, ať už kolik bude v které kategorii jezdců nebo věci týkající se techniky a vybavení.

Uděláme vše, abychom situaci vyřešili ke spokojenosti a bezpečnosti všech. S tím souvisí i školení ještě neproškolených mladých jezdců, které je povinné a také nových jezdců v ostatních třídách.

Areál bude otevřen ve čtvrtek 12. 4. 2018 kolem 16,30 ze strany od letiště.

V pátek a v sobotu dopoledne se konají volné tréninky, během sobotního dopoledne proběhnou technické přejímky a již zmiňované školení jezdců, odpoledne oficiální tréninky a měřené tréninky

Neděle už bude patřit závodním jízdám.

Pro jezdce třídy KZ2 MSR přijíždějící od Olomouce, je povoleno načerpat palivo Verva 100 z čerpací stanice BENZINA – GAJER, E442, Gajer, 570 01 Janov a pro ty z opačného směru zůstává známá čerpací stanice Shell, Dačická 1228, v Chrudimi a palivo Shell V-Power Nitro+ Racing.

Těšíme se na Vás, společně si užijeme závodní víkend a všichni úspěšně zahájíme novou sezónu seriálu Moravský Pohár a MSR.

Ti z „eMPéčka“ :-)

Comments are closed.