1. závod 2023 – Slovakia Ring

Zdravíme všechny, kterým chybí vůně benzínu, adrenalin a společný víkend s „eMPéčkem“ a motokárami.

Blíží se první závod seriálu Moravský Pohár a Mistrovství Slovenska. Sezónu 2023 odstartujeme na slovenském okruhu Slovakia Ring již tento víkend.
Jako v loňském roce můžeme očekávat závodníky i ze zahraničí, kromě jezdců z Čech, Moravy a Slovenska účast přislíbili jezdci z Polska, Maďarska i Rakouska. Spousta jezdců je už přihlášených, což nám urychlí registraci na místě, případné další prosíme, aby tak učinili zde: https://www.rotax-ems.com/CZE
Areál bude otevřen ve čtvrtek od 9 hodin. Poprosíme Vás, aby jste dbali pokynů pořadatelské služby, kteří Vás nasměřují ke správnému uspořádání v depu.
Tady je pár dalších informací ze Slovakia Ringu:

Poplatok paddock ( elektrika/sociálne zariadenia/odpad ): 10,-eur/deň/motokára. Platba je možné len v hotovosti !!!

  • Paddock je určený iba pre servisnú techniku, stany a karavany. Civilné autá budú nasmerované na vyhradenú plochu !!! Prosím rešpektujte pokyny personálu SKC. Hlavný vstup do paddock-u sa nachádza oproti hlavnému vchodu do Hotela Ring.
  • Parkovanie bude organizované personálom SKC v súčinnosti s organizátorom podujatia MP.
  • Každý účastník je povinný mať so sebou nepriepustnú podložku / plachtu pod motokáru. Akékoľvek znečistenie či znehodnotenie areálu paddock-u bude pokutované.
  • V areáli je zakázané odhadzovať odpadky mimo odpadkového koša, vypúšťať akékoľvek kvapaliny a náplne motorových vozidiel (motokáry), alebo obsah autobatérií. Tento odpad musí byť uložený v nádobách na to určených.
  • Je zakázané jazdiť akýmkoľvek motorovým vozidlom, motocyklom alebo motokárou v paddock-u po bielych šmykových plochách.
  • Je zakázané vŕtanie (kotvenie stanov) priamo do asfaltových plôch paddock-u.
  • V celom priestore areálu je od 20:00 do 08:00 hod. zakázané nabíjať batérie,  jazdiť s motokárou, „ladiť“ motory alebo inak spôsobovať hluk.
  • Akékoľvek znečistenie, poškodenie či znehodnotenie areálu SLOVAKIA RING bude pokutované podľa sadzobníka pokút uvedeného vo Všeobecných obchodných podmienkach.
  • Počas trvania podujatia musí účastník dodržiavať pravidlá areálu Slovakia Ring, ktoré sú uvedené vo všeobecných obchodných podmienkach a riadiť sa pokynmi personálu areálu Slovakia Ring. V prípade nerešpektovania týchto pravidiel, bude účastník povinný areál opustiť ak ho k tomu personál vyzve

Víkend bude probíhat jako je zvykem. V pátek a sobotu budeme trénovat, v sobotu v podvečer kvalifikace na nedělní tři závodní jízdy, za které ty nejrychlejší odměníme poháry a cenami. Ti nejmenší budou odměněni všichni.

Těšíme se na první zavodní víkend s vámi a úspěšný vstup do sezóny

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.