2. závod Speedworld Bruck an der Leitha

Zdravíme všechny, kteří mají rádi vůni benzínu, adrenalin, motokáry a víkendy s „eMPéčkem“

Druhý závod seriálu Moravský Pohár a Mistrovství Slovenska se chystá na oblíbenou rychlou trať Speedworld v Bruck an der Leitha o následujícím víkendu 3. – 5. 6. 2022.

Po vydařeném prvním závodě na Slovakia Ringu můžeme opět očekávat závodníky ze zahraničí, kromě jezdců z Čech, Moravy a Slovenska účast přislíbili jezdci z Polska, Maďarska a domácí Rakušané.

S vaší pomocí se budeme snažit o krásný závodní víkend, plný fair play soubojů na trati a přátelskou atmosférou v depu.

Aby tomu tak bylo, PROSÍME VÁS O RESPEKTOVÁNÍ pravidel parkování v depu. Osobní auta a auta která celý víkend nepotřebujete je potřeba zaparkovat na parkovišti za restaurací.

Stany a dodávky sloužící jako dílny ukládejte tak, aby se vedle Vás mohl postavit někdo další a všichni jsme se v depu „poskládali“.

Může se stát, že budete požádáni, abyste své vozidlo přeparkovali!!!

Věříme, že jsme všichni dostatečně zkušení a rozumní a tak se v depu domluvíme…

Víkendový program bude probíhat dle tradičního harmonogramu. Pátek tréninky, sobota tréninky a měřák a neděle v závodním rytmu.

Právě skončilo MS v hokeji a po celou dobu turnaje se nepotkala česká a slovenská repre, tak máme v plánu v pátek večer po trénincích uspořádat „Mezinárodní přátelské utkání na cílové rovince“. Děti všeho věku (takže i rodiče), přibalte si tentokrát na závody FLORBALOVÉ HOKEJKY a přijďte si s námi užít sportovní legraci.

Těšíme se naviděnou v Brucku!!!

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.