7. závod Bruck

Zdravíme všechny motokárové nadšence!

Sezóna 2019 seriálu Moravský Pohár a Mistrovství Slovenska se blíží ke konci.

V některých třídách ještě není rozhodnuto o celkových vítězích – mistrech, tak se můžeme na posledním závodě těšit na pěkné souboje na trati.

Jak určitě všichni víte, závěrečný podnik se jede 27. -29. 9. 2019 na okruhu v Brucku. Vzhledem k tomu, že se před námi jede závod na variantě číslo 2 a dráha bude vyčištěna a nagumovaná, my pojedeme také variantu č. 2.

V depu se můžete těšit na 110 nových přípojek proudu a dokonce  i vody (pro otužilejší na případný bazén či vířivku), přesto vás poprosím o doplnění svých plynových bomb na případné topení, abychom nebyli bez proudu.

Ale protože všechno něco stojí, vlastník okruhu a depa nás tentokrát! předem informoval, že bude za připojení karavanu účtovat 10 Euro za noc. Poplatek bude vybírat pan Harry sen. při vjezdu, případně si obejde depo. Lze platit v hotovosti i kartou.

V některé kategorii uvidíte opět v akci i bývalé hvězdy motokárového sportu, mistry volantu, ale to se nechte překvapit.

Těšíme se na Vás, na závody v duchu fair-play, podání rukou všech závodníků, na přátelskou atmosféru, kterou s Vámi po celou sezónu prožíváme, radost všech vítězů, ať už zvítězí na trati nebo překonají sami sebe.

Na viděnou v Brucku přátelé…

Ti z „eMPéčka“

Zvláštní ustanovení – zde

Časové harmonogramy – pouze orientační :-)

Pátek

Sobota

Neděle

Comments are closed.