7. závod – kde se uskuteční poslední závod sezony?

Zdravíme motokárové nadšence!

Letošní sezona MP a MSR je poznamenána změnami, které přinesla nedostupnost závodních okruhů, na kterých jsme plánovali pro vás uspořádat závody – Česká Lípa a Třinec. Dalo hodně práce uprostřed rozjeté sezóny sehnat na stejný termín náhradní okruh. Měli jsme několik málo možností, mohli jsme se vydat do neznámé, nevyzkoušené a pro mnohé hodně vzdálené okruhy, po mnoha diskuzích a zvažování jsme tuto možnost raději nepotvrdili, ale ukázalo se, že jsme se nejspíše zbytečně báli a možná tyto okruhy navštívíme společně příští sezóně.

Když jsme hledali volnou dráhu na uspořádání sedmého závod, který se měl jet v Třinci, vyšel nám vstříc závodní okruh, který je všem velmi dobře známý, jezdecky atraktivní, pro všechny snadno dostupný a nebojíme se říct, že je mezi jezdci oblíbený. Má však, jako všechno, pár much. My uděláme vše, abyste se na trati cítili bezpečně, abychom se všichni v klidu vešli do depa (vždyť už nás tam sešlo i sto padesát), zajistíme kvalitní stravování a kulturní sociální zázemí.

Ano, poslední závod MP a MSR se pojede v plánovaném termínu (21. – 23. 9. 2018) na dráze v Trebaticích.

Správci okruhu se podařilo domluvit s firmami, které nám vyjdou vstříc a poskytnou nám své pozemky pro naše depo. Město Trebatice nám zapůjčí velké parkoviště u tenisových kurtů pro osobní auta. Bude posílen rozvod elektřiny. Třinecký okruh nám zapůjčí balíky pro zlepšení bezpečnosti. Dráha je ve výborné kondici a je radost na ni jezdit. Opravdu se pokusíme udělat vše pro důstojné uspořádání závodu a za pomoci a tolerance Vás všech se určitě i v depu všichni domluvíme a poskládáme.

Teď už se na Vás za pár dní těšíme ve Vysokém Mýtě, užívejte prázdnin… :-)

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.