7. závod Slovakia Ring

Přátelé, kamarádi, závodníci, tak je to tady!

Poslední závodní víkend s „eMPéčkem“ a tím pádem poslední body do seriálů Mistrovství Slovenska, Rotax Max Challenge a Moravský Pohár.

Sedmý závod seriálu Moravský Pohár a Mistrovství Slovenska se pojede 23.- 25.9.2022 na Slovakia Ringu.

Sezóna pomalu končí, zažili jsme společně spoustu sluníčka, koupali se v bazéně, ale také jsme na trati kličkovali mezi kapkami deště a vyhýbali se kalužím… Jedno jsme společně ještě nezažili, a to závodit za svitu měsíce… pod hvězdami… dát si noční závod.

Říkáme si: proč ne, pojďme za novým zážitkem. Slovakia Ring má umělé osvětlení trati, takže úplně „po tmě“ nebudeme. Tréninky a první závodní jízdu si užijeme ve večerních hodinách. Ráno si můžeme přispat, abychom byli večer připravení bojovat o body a poháry z posledního závodu.

Má to však jednu podmínku a to, že nám nebude pršet. V případě deště ztrácí noční závod své kouzlo, a tak by víkend musel proběhnout podle standartního harmonogramu. Obě víkendové možnosti vám sdílíme na stránkách – varianta MámePěkně a varianta MáPršet. V jakém režimu pojedeme se rozhodne ve čtvrtek podle aktuální předpovědi počasí.

Ze strany pronajímatele okruhu pro Vás máme pár informací:

-        vjezd do areálu bude možný ve čtvrtek od 18 hodin, vzhledem k akci konající se před námi.

-        kempovné je 8 eur/den

-        celý závodní víkend bude probíhat v tichém režimu tzv. SILENT režimu, startování motorů bude možné v určeném prostoru u dráhy

Prosíme Vás ať dbáte pokynů pořadatelské služby při parkování, ale i během víkendu.

Věříme, že to pro vás, ale také pro nás bude zajímavý zážitek a že si společně užijeme poslední závodní víkend!

Těšíme se na Vás

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.