Bruck – depo a parkování!!!

Ahoj všem motokárovým nadšencům!

Blíží se začátek motokárové sezóny seriálu Moravský pohár a Mistrovství Slovenska.Těšíme se na vás na prvních závodech v Brucku o tomto víkendu.

Vzhledem k tomu, ze rok od roku máme větší problémy s tím se vlézt do depa, chceme Vás poprosit, dát upozornění, nebo chcete-li, jsme nuceni vydat dodatek k zvláštnímu ustanovení o parkování v depu.
Prostory kolem asfaltových cestiček jsou určeny pouze k postavení stanů pro motokáry, případně k zaparkování dodávek s materiálem potřebným k servisu kolem motokár.
OBYTNÉ AUTA, KARAVANY A OSOBNÍ AUTA nebudou ubírat místo ke stavění stanů a budou po vzoru závodů v cizině, ale i v Třinci, kde to taky skvěle fungovalo stát vzadu na trávě v prostoru určeném pro camping, viz mapa.
Nechceme Vám ty závody znepříjemnit, ale přiznejme si každý, kolik zbytečných osobních aut je v depu, kolik zabíráme posezeními před „obytkami“. A díky tomu to někteří mají na dráhu pěkný kus. O těch, co se do depa nevejdou už ani nemluvím. Proto se připravte na to, že ti kteří to nebudou respektovat budou ve čtvrtek požádáni o přeparkování svých aut tak, aby jsme se všichni do depa vešli!!!
Děkuji za pochopení a brzy naviděnou…
Pavel a Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.