Čtvrtý závod MP a MSR na Steel Ringu

Zdravíme všechny příznivce motokárového sportu!

Čtvrtý závod letošní sezony MP a MSR se blíží. Tentokrát se na Vás těšíme v Třinci na okruhu Steel Ring v termínu 30. 7. – 1. 8. 2021.

Máme pro Vás nachystané krásné poháry, originální ceny pro děti a všechny úspěšné závodníky.

Letos nás na Steel Ringu čeká jedna novinka – depo v tichém režimu!!! V blízké době se tento „tichý režim“ nejspíše stane běžným na všech závodištích. V Třinci vzhledem k normám hluku s tímto režimem začneme. Tichy režim znamená, že není možné startovat a zahřívat motory v depu, ale pouze v prostoru přípravného a předstartovního roštu na dobu nezbytně nutnou. Věříme, že i tento systém  společně zvládneme a přispějeme tak k dalšímu bezproblémovému fungování krásného motokárového areálu Steel Ring.

Po dvou závodech v zahraničí se opět vracíme k nám do ČR, kde nám hygienické předpisy ukládají povinnost doložit účast na sportovní akci a tak budete službou při vjedu do areálu požádání o odevzdání vyplněného „čestného prohlášení“ všech účastníků.

Prosíme, dbejte pokynů pořadatelské služby. Chlapci a děvčata dělají všechno pro to, abychom celý víkend prožili v klidu a pohodě.

Těším se na fair play souboje na trati a přátelskou atmosféru v depu po celý víkend.

Ti z „eMPéčka“

PS: Jen pro upřesnění „zaručených kuloárních zpráv“: Sezona MP a MSR bude pokračovat dál, tímto závodem nekončíme!!! :-)

Formulář cz – zde

Formulář en – zde

Comments are closed.