MP a MSR 2017

Zdravíme všechny motokárové závodníky, mechaniky, ale i všechny fanoušky a rodinné příslušníky v nové sezóně seriálu Moravský Pohár!

Tak je to tady! Za pár dní společně s Vámi odstartujeme již sedmnáctou sezónu „eMPéčka“!!!

Věříme, že jste přes zimu pilně chystali své motokáry a jste připraveni v plné síle nastoupit do „boje“ o cenné body, dárky a poháry v sedmi závodech seriálu Moravský Pohár a Mistrovství Slovenska.

V letošní sezóně pro  Vás máme pár příjemných novinek.

Dvakrát  zavítáme do Vysokého Mýta, tam na nás čeká nový správce autodromu a v Dunajské Strede, kterou plánujeme na květen, můžeme zažít letní koupaliště a tobogány … no, ale teď už vážně.

Na trati v rakouském Brucku, kterou letos navštívíme dvakrát, se můžeme těšit na nový asfalt. A to NEJ!!! jsou určitě dva nově otevřené okruhy!!! Nový motokárový okruh v Třinci a také nová dráha na Slovensku v Dlhé. Věříme, že to bude výzva jak pro jezdce, tak ladiče a mechaniky, aby ukázali, co umí a čekají nás skvělé závodní víkendy.

Pár změn se objevilo i v naši ročence, kterou najdete na webu MP. Asi nic zásadního, ale raději se koukněte, změny tam máte napsané, jak jste s námi zvyklí, naší oblíbenou zelenou barvou.

Jezdci s národní a mezinárodní licencí mají možnost bojovat ve vypsaných třídách o titul Mistra Slovenska a Ti bez licence o titul Mistra „eMPéčka“.

První závod se blíží a tak se objevují otázky, co a jak bude třeba. Takže se pokusíme stručně a srozumitelně vše vysvětlit.

Každý jezdec si u první administrativní přejímky na našich závodech vyplní přihlášku a formulář k vydání klubové karty, ke kterému by měl doložit lékařské potvrzení (určitě stačí jen od Vašeho praktického lékaře).Na základě této klubové karty se může účastnit závodů MP a MSR na území ČR, Slovenska i Rakouska. Díky této klubové karty a zaplacení startovného na jednotlivých závodech, je jezdec automaticky pojištěn na závodní víkend doma i v zahraničí. Podrobnosti k pojistce naleznete na stránkách AČR. V ČR je v tomto zahrnuto i pojištění odpovědnosti vůči třetí osobě.

Úplně, ale úplně stručně: když přijedete, vyplníte papíry, které Vám „naše děvčata“ dají a zaplatíte startovné, nemusíte se o nic víc starat, my vše ostatní zařídíme za Vás. A Vy můžete v klidu závodit.

Startovné se letos nemění a bude stejně jako loni pro jezdce MP i MSR - 2ooo Kč a pro děti startující ve třídě Mladí 50 – 12oo Kč. Páteční tréninky také zůstávají na částce 1000 Kč.

V případě dotazů se na nás můžete obrátit na webu, facebooku, mailem nebo zavolejte a my všechny Vaše otázky rádi zodpovíme.

První závod Moravského Poháru a MSR se pojede 31. 3. – 2. 4. 2017 v rakouském Brucku. Věříme, že nás tam čeká krásné jarní počasí, skvělí přátelé a špičkové závody. Během víkendu proběhne i školení jezdců. My se budeme už od pátku snažit, aby jste si víkend s námi užili a odstartovali skvělou sezónu 2017.

Zdravíme a těšíme se na Vás!!!

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.