Nová sezona se blíží – registrace do závodů spuštěna!!!

Zdravíme všechny motokárové nadšence!

Vítáme Vás v nové sezóně seriálu MORAVSKÝ POHÁR a MISTROVSTVÍ SLOVENSKA 2019.

Máme necelý měsíc do prvního závodu, který se pojede na okruhu v Brucku v termínu 29. 3. – 31. 3. 2019.

Připravili jsme pro Vás pár novinek, které Vám, ale i nám zpříjemní závodní víkend. K tomu, aby vše mnohem lépe fungovalo, bychom Vás v první řadě chtěli poprosit, ať se začnete registrovat přes odkaz na našich webových stránkách (nezávazně  a zadarmo). Je pro Vás připraven JEDNODUCHÝ registrační formulář. Ten když nám vyplníte, ulehčíte si mnohé další vypisování na samotných závodech a i my už budeme díky informacím lépe připraveni. :-)

Registrační formulář najdete zde: https://www.eva-ems.com/CZE

Můžete si i zkontrolovat, který z vašich přátel nebo soupeřů se již do závodů přihlásil a to na tomto odkazu: https://www.eva-ems.com/CZE/entrylist

Pokud rádi používáte aplikace ve svých chytrých telefonech, tak nejjednodušší cesta k registraci a všem ostatním informacím je přes aplikaci ROTAX GLOBAL, kterou si můžete stáhnout pro Android na Google Play, pro iOS na APP Store a pro Windows na Microsoft Store.

Nechceme po Vás žádné platby ani závazky předem, to by zůstalo jako doposud – až dorazíte na závody, tak si svůj závod uhradíte na místě.

Co se týká sportovních a technických předpisů, na ty ještě čekáme, ale nemusíte se bát, nebudu v nich velké a zásadní změny. Jakmile se k nim dostaneme, nebo spíš ony k nám, budeme Vás hned o novinkách informovat.

Stále platí pro třídu KZ 2 (Junior!) povinnost předložit při prvním startu potvrzení od sportovního lékaře o způsobilosti vykonávat tento sport a pro ostatní jezdce vyplnění formuláře od praktického lékaře.

Na prvním závodě také proběhne školení jezdců, povinné pro všechny dětské třídy a pro nováčky.

Nachystáni jsou už  na Vás naši technici, těší se na Vás i naši sporťáci, časoměřiči, naše děvčata u stolečku už vymýšlejí, jakým dárečkem Vás letos na každém závodě potěší…

Takže prosím posílejte informace, když si někdo nebude s registrací vědět rady, klidně zavolejte, (ale nevolejte Pavlovi, ten sám neví, jak na to ;-) ), Kateřina Vás moc ráda uslyší a odpoví na všechny Vaše případné dotazy.

Už se moc těšíme naviděnou v Brucku!!!

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.