Pozvánka a informace – Slovakia Ring

Zdravíme všechny motokáristy a motokáristky, co už se nemůžou dočkat prvního závodu. Ano, je to tady!!!

Ve čtvrtek 25. 6. 2020 se nám po deváté hodině otevře brána do depa závodních strojů na okruhu Slovakia ring, na kterém zahájí seriál Moravský Pohár společně s Mistrovstvím Slovenska sezónu 2020.

Připravujeme pro vás plánek depa, abychom využili správně prostor na celý víkend. Proto Vás PROSÍME, ať dbáte pokynů pořadatelské služby!!!

Pár organizačních věcí týkajících se  depa:

- je k dispozici dostatek přípojek elektrické energie, jejich funkčnost  je však podmíněna kvalitou a stářím vašich prodlužovacích kabelů… ;-)

- jsou pro Vás připraveny toalety a sprchy, na kterých to bude vypadat tak, jak se tam budeme všichni chovat a udržovat pořádek…

- podle informací místních, bývá tam větrno, proto si vezměte vaky nebo kanystry na vodu na případné zatížení vašich stanů!!!

V areálu je zajištěno stravování, možnost ubytování i čerpací stanice s předepsaným benzínem do jednotlivých tříd.

Pátek bude určen tréninkovým jízdám, v sobotu také tréninky zakončené kvalifikačními jízdami a neděle bude plná závodních jízd, po kterých všechny děti dostanou věcné ceny a ti nejúspěšnější poháry.

Možnost bojovat o poháry a svést se na nové dráze v nových motokárách z půjčovny budete mít všichni v sobotu večer. Stačí se přihlásit do sobotních 16 – ti hodin. Startovné tohoto závodu bude 30 Eur, pojede se měřený trénink na 10 min a posléze závod na deset kol ve skupinách podle měřeného tréninku.

Po dlouhé zimní přestávce se na Vás moc těšíme, a doufáme, že uvidíme na nové trati krásné první mezinárodní závody v přátelské a fair play atmosféře :-)

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.