Pozvánka Vysoké Mýto srpen 2016

Pěkný den přejeme všem, kteří žijí motokárami! :-)

Snad si užíváte prázdniny a po dlouhé pauze se společně s námi těšíte na další, již šestý, závod seriálu Moravský Pohár a MSR v sezoně 2016.

Po třech závodech venku se opět vracíme na českou dráhu a to do Vysokého Mýta v termínu 19. – 21. 8. 2016.

Příjezd do depa máme, podle smlouvy, povolen od 18 hodin, ale snad se nám opět povede otevřít bránu od letiště už okolo 16.30 hod.

Po cestě do Vysoké Mýty Vás může potkat „malý zádrhel“ ve formě časového zpoždění při průjezdu Litomyšlí, kde se opravuje kruhový objezd a tvoří se dlouhé fronty.

Co se týká depa, tak tradičně prosíme všechny o šetření místem. A také prosíme, ať neparkujete na kluzných plochách a v žádném případě nevrtejte, případně nepřibíjejte své stany do asfaltu.

Ve Vysokém Mýtě je v letošní sezóně poslední příležitost se v sobotu večer svézt ve vytrvalostním závodě. Takže dovezte, co máte doma v garážích a dopřejte zábavu třeba svým mechanikům, nebo sponzorům. :-)

Uvidíme se v pátek a sobotu při trénincích, v sobotu odpoledne při boji s časem o nejlepší postavení na startu a poté ve vytrvalostním závodě. Pak nás také snad čeká nějaká grilovačka… ;-)

V neděli budou tři závodní jízdy plné pěkných a pevně věříme, že „fair play“ soubojů, které budou odměněny krásnými poháry.

Když se nám oteplí, tak napustíme dětem bazén. :-)

Těšíme se naviděnou ve Vysoké Mýtě!!!

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.