První závod MP a MSR ve Vysokém Mýtě

Zdravíme přátelé, motokárové nadšence a příznivce „eMPéčka“!!! :-)

Hurá, máme pro vás skvělou zprávu!!! :-)

Dne 3.6.2021 Vám otevřeme bránu Autodromu Vysoké Mýto v 17 hodin, abyste se mohli připravit na závodní víkend.

Konečně jsme se dočkali a uspořádáme první závod seriálu MP a MSR sezony 2021 na Autodromu ve Vysokém Mýtě od 4. – 6. 6. 2021.

Máme pár povinností, které musíme dodržovat po celý víkend, což ale nevadí, protože jsme na to stejně všichni zvyklí.

Při příjezdu do areálu je nutné, aby všichni (každý člen týmu i doprovod, prostě všichni, co jsou v autě nebo přijdou pěšky) prošli „vstupní přejímkou“ a odevzdali vyplněný formulář, který najdete zde:

Formulář CZ – zde

Formulář EN – zde

Prosím, dodržujte pokyny Kateřiny a Týnky!!!

Samozřejmě, je potřeba splnit jednu z podmínek na formuláři ohledně kontroly COVID 19, abyste se mohli závodu účastnit. V krajní nouzi budeme mít pár testů k dispozici i na místě.

Stejně jako na jiných akcích pořádaných v této době je potřeba dodržovat celý víkend protiepidemická doporučení (roušky, ruce, rozestupy), která již všichni za ten rok až notoricky dobře známe a tak vás prosíme, abyste tyto doporučení respektovali i na závodech MP a MSR.

Pravidla v depu si také jistě všichni pamatujeme a tak jen pro nováčky (nebo pro ty, co zapomněli): depo je určeno hlavně pro stany s motokárami, takže karavany, obytné vozy patří do trávy nebo pěkně schovat za stany. Osobní auta do depa nepatří vůbec. O dodržování pořádku v depu snad ani psát nemusíme… Prosím, při parkování dodržujte pokyny Pavla a Bédi!!!

Tak a teď to příjemné:

Celý víkend budeme závodit!!! :-) Tréninky, měřáky, závodní jízdy… prostě klasika – ZU a harmonogramy doplníme v dalších dnech.

Můžeme se těšit na výbornou kuchyni v restauraci pod vařečkou šéfkuchaře Tomáše Petra.

Odměny jsou připravené, poháry také, my se na vás v plné sestavě moc těšíme a věříme, že víkend proběhne v přátelské atmosféře a dle pravidel fair play…

Naviděnou ve Vysokém Mýtě :-)

Ti z „eMPéčka“

PS: pokud máte jakékoliv dotazy, tak pište nebo volejte.

Comments are closed.