Registrace do sezóny MP a MSR 2024

Zdravíme vás všechny, kteří už se těší na motokárovou sezónu MP a MSR 2024!!!

Blíží se závodní víkendy spojené se seriálem Moravský Pohár a Mistrovství Slovenska. Ještě, než se uvidíme na závodní dráze Slovakia Ring, máme pro vás pár informací.

Na našich stránkách v odkazu „Registrace do závodů“ bylo spuštěna registrace do sezony 2024 seriálu Moravský Pohár a Mistrovství Slovenska. Prosíme vás o vyplnění formuláře a pokud se účastníte hned prvního závodu, tak rovnou potvrďte „SlovakiaRing“.

Přímý odkaz k registraci: https://www.rotax-ems.com/CZE

Věříme, že všichni máte vyřízené své licence, které jsou již na závodech nutnou povinností, a to buď licence pohárové, národní, nebo případně mezinárodní.

Nejnižší typ licence pro jezdce z ČR, se kterou se můžete účastnit závodu MP je klubová licence „Moravský Pohár“, která je označená jako NTP-C. Tuto licenci si vyřizují ti jezdci, kteří nevlastní žádnou jinou licenci. S toto licencí se můžete účastnit pouze série klubových závodů  ASN Moravský Pohár. Do MP seriálu se můžete přihlásit s pohárovou licencí AČR a pohárovou licencí SAMŠ. Pokud jste vlastníky licence národní nebo mezinárodní, tak již pohárovou licenci nepotřebujete.

Vyřízení licence MP je opravdu jednoduché a cena licence je 260 Kč. Na stránkách Autoklubu ČR kliknete v horním řádku na odkaz „licence“, vytvoříte si registraci v systému a dále vyplňte žádost o licenci Automobilový sport – Licence jezdce – sezona 2024 – Karting – Moravský Pohár. Pokud budete potřebovat radu, tak se ozvěte Kateřině (telefon, mail, messenger…), ráda vám s vyřízením poradí.

Doporučujeme si rovnou k licenci za zvýhodněnou cenu zaplatit pojištění na motoristický sport do zahraničí a nemusíte již pojištění složitě řešit před každým závodem.

V krátké době vám zveřejníme sportovní a technické řády, ale ani letos se žádné velké změny nechystají. Předpisy pro Rotax jsou již uveřejněny na stránkách Rotaxmax.cz a ročenku Mistrovství Slovenska si můžete přečíst na stránkách SAMŠ – přímé odkazy najdete zde:

https://rotaxmax.cz/rotax-max-challenge-cr/predpisy-technicke/

http://sams-asn.sk/pdf/dok004303.pdf

Ještě máte chvíli čas, tak stihnete „naleštit“ své káry, zkontrolovat závodní vybavení a udělat pár kliknutí do počítače a my se těšíme na Slovakia Ringu 5.– 7.4. 2024.

Brzy „naviděnou“ a těšíme se na vás

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.