Slavnostní vyhlášení 2017… co nás čeká?

Tak se nám to blíží! :-)

Večírek, kde většinu z nás uvidíme ve společenském oblečení a dámy ve slušivých šatech, místo toho, jak jsme obvykle zvyklí v montérkách nebo závodních kombinézách. ;-)

Chystáme pro Vás večírek, na kterém odměníme nejen prvních pět v každé kategorii pohárem, ale vlastně každého, kdo se s námi svezl památkou na sezonu 2017 seriálu Moravský Pohár a MSR.

A něco málo k programu:

My už, jak je ve zvyku, začínáme v pátek (1. 12. 2017) tréninkem!!! :-D

Nemáme okruh, ale i tak je pro nás připraveno nové obutí, jsou pro nás totiž připraveny bowlingové dráhy, kde proběhne turnaj družstev, můžeme ale čekat, jako celou sezónu, i vodu, protože je připraven  také bazén a bude třeba zaběhnout a vytankovat bar. Pokud dorazí pan Galáš, bude i muzika do rána. :-)

Sobota (2. 12. 2017) dopoledne je pro ty odvážnější. Za příznivého počasí se skupinově pokusíme dojít k vrcholu!!! … Lysé hory přátelé. ;-) A když nám nebude příroda moc nakloněna, hurá na motokáry, je to co by kamenem dohodil. Potom krátký oddych a v 17 hodin začneme večeří, kolem a kolem 19 hodin bychom chtěli začít vyhlašovat, následuje zábava, hudba pro všechny věkové kategorie a národnosti, tanec, pro děti připravená zábava s animátorkami, ve 21,30 bude přichystán pro hladové raut a až se prodají lístky do nabité tomboly cenami, dáme rychlou tombolu. Pak už jen hudba, zábava a tanec do rána. :-)

Těšíme se hlavně na setkání se s Vámi, na to, že dáme řeč se vašimi soupeři na trati a zavzpomínáme na odjetou sezónu, ale možná i dál…

Těšíme se na vás!!! :-)

Ti z „eMPéčka“

Comments are closed.